PROFI 2

Profi 2 je dům optimální velikostní kategorie, je vhodný do nízké okolní zástavby. Dům je vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 4 členné rodiny.

Dispozice domu dává možnost využití podkroví jako dalších skladových prostor domu. Svým bezbariérovým řešením je vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností.

Dům má elegantní dispoziční oddělení denní části od noční. Součástí je vlastní garáž.

Parametry domu

dispozice 3+kk
zastavěná plocha 131 m2
obestavěný prostor m3
celková užitková plocha 106 m2
užitková plocha přízemí 106 m2
užitková plocha podkroví 0,0 m2
výška hřebene střechy 5,2 m
sklon střechy 25°
orientace hl. vstupu SV

 

Cena domu

Cena od 3.450.000 Kč vč. DPH.
Cena zahrnuje stavbu na klíč dle uvedených standardů na rovinatém pozemku do sklonu 1% a přípojky sítí do vzdálenosti 5m.

Máte dotazy k nabídce rodinných domů?


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky výrobků dodavatele dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany dodavatele, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi dodavatelem a uživatelem. Dodavatel zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu 12 měsíců při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.