Ivančice

V současné době pro Vás připravujeme další výstavbu rodinných domů ve velmi žádané lokalitě Ivančice „Za židovským hřbitovem“ na pozemcích o rozloze cca 700 m2. Předpokládaný termín výstavby v roce 2018.

Lokalita a vybavenost

Ivančice jsou město v okrese Brno-venkov. Nacházejí se 20 km jihozápadně od Brna, v Boskovické brázdě, při soutocích řeky Jihlavy s Oslavou a Rokytnou. V Ivančicích bydlí kolem deseti tisíc obyvatel.

Jedná se o vinařskou obec ve znojemské vinařské podoblasti (viniční tratě Syslice, Marše, Pod Jakubem, Špýry).

Město je centrem širšího okolí a mikroregionu Ivančicko.

Doprava

Autem do Brna za 25 minut

Vlakem do Brna za 50 minut

Autobusem do Brna za 45 minut

Máte dotazy k výstavbě rodinných domů?


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky výrobků dodavatele dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany dodavatele, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi dodavatelem a uživatelem. Dodavatel zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu 12 měsíců při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.